فلزیاب

دستگاه گنج یاب تصویری

دستگاه گنج یاب تصویری

دستگاه گنج یاب تصویری

دستگاه هایی که برای کاوش گنج به کار میروند انواع مختلفی دارند یکی از بهترین و مورد استقبال ترین آن ها دستگاه گنج یاب تصویری میباشد . در این مقاله درباره این نوع فلزیاب ها مطالب بیشتری سعی داریم که ارائه بدهیم . پس با ما همراه باشید .

فلزیاب تصویری در دسته فلزیاب‌هایی قرار می‌گیرد. که با تعیین نوع تنظیمات در مدار اصلی فلزیاب تصویری و برنامه نرم‌افزار فلزیاب تصویری عمل. تفکیک طلا یا انواع فلزات از دیگر منابع و مواد معدنی، سنگ‌ها یا کانی‌های دارای. وضعیت مشابه هدف اصلی یا طلا را تشخیص داده است . و بصورت لکه رنگ منظم و نامنظم در کنار انواع لکه رنگ مجزا آشکار نماید. ؛ و این عمل در فلزیاب تصویری کاربرد داشته یا بدست می‌آید. که آن Metal detector برای تشخیص و عملکرد فلزات یا طلا از طریق فرکانس عمل می‌نماید.

دستگاه گنج یاب تصویری  (لکه رنگ)

فلزیاب  با لکه رنگ‌های متفاوت می‌تواند وضعیت هدف را در اسکن مشخص نماید. و رنگ اسکن فلزیاب تصویری که به‌صورت رنگ پس زمینه و رنگ لکه‌رنگ می‌باشد. از تفاوت وضعیت صحنه کار می‌باشد و شرایط تشخیص طلا یا فلزات با لکه‌رنگ‌های متفاوت مربوط .به فلزیاب تصویری فرکانسی با تفکیک عدد (VDI) در ادیت (EDIT) و ترشهولد (THRESHOLD) سطح و حجم می‌باشد. که این اجازه را به وضعیت مدار فلزیاب فرکانسی می‌دهد.

که بتواند انواع امواج الکترو‌مغناطیس از دیگر منابع را طبق انرژی فرکانس طلا یا فلز تعیین شده. را جداگانه تشخیص داده و مشخص نماید و به همین دلیل در این‌گونه فلزیاب تصویری لکه‌رنگ‌ها می‌تواند. برای یک فلز یا طلا متفاوت باشد ، چون خود را با شرایط صحنه کار و وضعیت هدف یا طلا سازگار نموده تا طلا یا هدف مورد نظر را در دید. خود قرار داده و این اثر تغییر یا تفاوت رنگ لکه‌رنگ بیشتر برای این پدید می‌آید. که این نوع فلزیاب تصویری فرکانسی عوامل ایجاد کننده اثر منابع و مواد‌معدنی. یا ذرات مزاحم را در تفکیک از دید فلزیاب تصویری حرفه ای فرکانسی خارج نموده. ولی انرژی فرکانس طلا یا فلز را تشخیص داده و هدف یا طلا را بصورت لکه‌رنگ .منظم به‌خصوص در صحنه کار اصلی مشخص می‌نماید.

دستگاه فلزیاب  پر قدرت

فلزیاب : زمانی می‌تواند فلزیاب پرقدرت تصویری باشد. که قدرت تشخیص اهداف و منابع و مواد‌معدنی را با لکه‌رنگ‌های متفاوت. در صحنه کار داشته باشد و فلزیاب پرقدرت تصویری می‌تواند. از نوع فلزیاب تصویری با برنامه تفکیک رنگ (COL PRO) باشد، زیرا در فلزیاب‌ها که دارای تنظیمات تفکیک (DISCRIMINATION) با عدد (VDI) می‌باشد.

می‌تواند نوع هدف را با لکه‌رنگ به‌همراه عدد (VDI) مربوط به همان هدف آشکار نماید. فلزیاب پرقدرت تصویری می‌تواند هر نوع تغییر در اطراف خود را بر‌روی صفحه نمایش‌گر فلزیاب ، طلا یاب یا گنج‌یاب آشکار نماید. در فلزیاب ، طلا یاب یا گنج یاب عبارت عددی یا تصویر عددی منظور تغییراتی است. که بر روی صفحه نمایشگر متناسب با تغییرات حاصله در سیستم فلزیاب تصویری، گنج یاب تصویری یا طلا یاب تصویری مربوط به سخت‌افزار سیستم عددی یا تصویری منتقل می‌گردد. و این انتقال به صورت لکه‌رنگ یا عدد در برنامه نرم‌افزار صفحه نمایش‌گر آشکار می‌گرد.

دستگاه گنج یاب تصویریقیمت دستگاه فلزیاب تصویری از ما بخواهید

دستگاه فلزیاب تصویری : بهترین فلزیاب تصویری و طلا یاب را از ما بخواهید.در بخش قبلی توضیح دادیم که تبلیغاتی که مدعی هستند. دستگاه انها از راه دور می تواند نسبت به جستجوی فلزات اقدام نماید. عملا تبلیغاتی کذب و دروغین می باشند.این مورد را به شدت می توان تکذیب نمود. همانطور که اشاره کردیم نحوه عملکرد این نوع دستگاه های گنج یاب بر اساس ایجاد خاصیت مغناطیسی است.

که در جلوی دستگاه فلزیاب تصویری حرفه ای ایجاد شده. و حتما باید برای شناسایی مناطق مختلف جلوی دستگاه را به نقطه مورد نظر نزدیک کنیم. تا اگر فلزی در زیر خاک است در حوزه مغناطیسی فوق قرار گرفته و بتواند. دستگاه طلایاب به ما الارم دهد.برخی در تبلیغات خود پا را فراتر نهاده و عنوان می کنند. که طلایاب تصویری با قدرت تشخیص از راه دور. ابتدا بهتر است شما نحوه عملکرد دستگاه ها را بدانید. تا در مورد تبلیغاتی که می شود بتوانید با علم بیشتری به اظهار نظر و شاید خرید نهایی اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید

شما عزیزان میتوانید مقاله قیمت پیشرفته ترین دستگاه گنج یاب تصویری و دقیق ترین دستگاه گنج یاب سایت را نیز مطالعه کنید . همچنین میتوانید برای خرید فلزیاب با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا حضوری به شرکت ما مراجعه کنید .

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

قیمت دستگاه گنج یاب ایرانی
شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب ۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰
اگر شما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب در تهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوط اقدام به خرید نمایید . جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق
راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستا گرام آسیا مدرن

تلگرام آسیا مدرن

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *