فلزیاب

فلزیاب ZICCO X1

فلزیاب ZICCO X1 09904455400

فلزیاب ZICCO X1

کمپانی فلزیاب IKPV که ۲۰ سال پیش به صورت سهامی خاص تاسیس گردیده و با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در زمره شرکت های برتر فروش فلزیاب در کشور ایران شناخته می شود. تیم مجرب کمپانی فلزیاب IKPV همیشه در تلاش بوده اند که به صورت پویا نظامند، در توسعه و تعالی فناوری تولید فلزیاب ایفای نقش می نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین فلزیاب گام بردارد.

 

فلزیاب ZICCO X109904455400

فلزیاب ZICCO X1
فروش فلزیاب و طایاب در یاورفلزیاب
۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰

 

 

فلزیاب آنتن راداری

دستگاه فلزیاب انواع مختلفی مانند فلزیاب نقطه زن ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب امنیتی ، فلزیاب صنعتی و … می باشد که هر کدام از این سیستم ها برای کار خاصی طراحی و تولید شده است. فلزیاب آنتن راداری بنابر اصول رادار عمل می کند و در مواقعی استفاده می شود که در یک محدوده بزرگ هستید که نمی دانید هدف شما در کدام سمت قرار دارد. در این مواقع به کمک یک فلزیاب آنتن راداری محدوده هدف را شناسایی می کند و پس از آن به کمک یک فلزیاب نقطه زن مکان دقیق هدف را می توانید پیدا کنید. مسیر حرکت آنتن در این نوع سیستم ها بستگی به نوع تنظیم و اندازه هدف و شکل قرار گرفتن اپراتور در مختصات محدوده هدف کار دارد.

فلزیاب ZICCO X1 ( فلزیاب زیکو ایکس ۱ )

دستگاه فلزیاب ZICCO X1 یک فلزیاب آنتن راداری حرفه ای محصول کمپانی فلزیاب IKPV با توانایی کاوش در زمین های سفت و سخت، شوره زار، مناطق مرطوب و جنگلی می باشد.

 

فلزیاب ZICCO X109904455400

فلزیاب ZICCO X1
فروش فلزیاب و طایاب در یاورفلزیاب
۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰

 

برخی از قابلیت ها و ویژگی های فلزیاب ZICCO X1

 • ردیابی تحت شرایط وجود برق فشار قوی یا امواج و نویز های مزاحم و پارازیت
 • توانایی کاوش در زمین های سفت و سخت، شوره زار، مناطق مرطوب و جنگل
 • حذف کننده کامل امواج مزاحم (ذرات و آلودگی های محیطی) و فاقد خطا
 • قابلیت ارسال چندین سیگنال جهت کاوش طلا در مناطق مختلف
 • قابلیت تفکیک و جداسازی فلزات مختلف از یکدیگر
 • هماهنگ و بالانس شدن خودکار با زمین و منطقه
 • مجهز به سیستم تقویت کننده سیگنال خروجی
 • قابلیت تنظیم جهت عمق نفوذ و حجم هدف
 • قدرت تشخیص نقطه و عمق هدف
 • قابلیت تفکیک و نفوذ در عمق بالا
 • قابلیت تشخیص حفره از فلزات
 • قابلیت شارژ با برق شهری
 • عمق کاوش ۱۶ متر مفید
 • شعاع کاوش ۲۰۰۰ متر
 • قابلیت خوراک دهی

 

فلزیاب ZICCO X109904455400

فلزیاب ZICCO X1
فروش فلزیاب و طایاب در یاورفلزیاب
۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰

 

مشخصات ردیاب ZICCO X1

فلزیاب ZICCO X1 این قابلیت را دارد تا در شرایطی محیطی مختلف مانند : وجود برق فشار قوی، امواج و پارازیت به کاوش خود ادامه دهد، همچنین از دیگر قابلیت کاوش در محیط با طلایاب ZICCO X1 این می باشد که شما میتوانید با استفاده از این فلزیاب در زمین های گوناگون شمال تا جنوب ایران بدون هیچ نگرانی به کاوش بپردازید چرا که این فلزیاب با شرایط زمینی ایران کاملا هماهنگ و یکپارچه می باشد، ردیاب ZICCO X1 قادر است با ارسال چندین سیگنال جهت دقیق کاوش اهداف را مشخص کند و این سیکنال ها نسبت به طلا دارای حساسیت بسیار بالایی می باشند .

تنها کافیست دستگاه فلزیاب ZICCO X1 را روشن و به حفاری بپردازید تفکیک و جداسازی بصورت کاملا اتوماتیک انجام میگیرد و بالانس زمین را با توجه به شرایط محیطی برای شما فراهم میاورد. فلزیاب ZICCO X1 یک ردیاب آنتنی پیشرفته و قدرتمند است که در سال ۲۰۲۳ به عنوان رده‌ی برترین ردیاب‌ها معرفی شده است. این دستگاه برای کاربردهای حرفه‌ای طراحی و بهینه‌سازی شده است. فلزیاب ZICCO X1 توانسته با استفاده از تکنولوژی روز، به رقبای خود جلوگیری کند و یک انقلاب در زمینه فلزیابی با ردیاب‌های آنتنی به ارمغان بیاورد.

این دستگاه قابلیت حذف سیگنال‌های ناخواسته و ارسال سیگنال‌ها با بالاترین توان را داراست که به شما امکان تشخیص اهداف در فواصل بزرگ و در عمق‌های عمده زمین را می‌دهد. به طور خلاصه، فلزیاب ZICCO X1 یک دستگاه پیشرفته است که با استفاده از تکنولوژی روز و قابلیت‌های منحصربه‌فرد، به شما امکان می‌دهد تا به صورت حرفه‌ای فلزات را ردیابی و کاوش کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *