درباره فلزیاب و گنج یاب, فلزیاب, نمایندگی فلزیاب

به دنبال این هفت ویژگی در دستگاه فلزیاب باشید.

به دنبال این هفت ویژگی در دستگاه فلزیاب باشید.

به دنبال این هفت ویژگی در دستگاه فلزیاب باشید.

اگر قصد خرید فلزیاب را دارید به دنبال این هفت ویژگی در دستگاه فلزیاب باشید.

یافتن اشیاء گمشده و یا بازمانده از پیشینیان از آرزوهای بشر امروزی است. خبر خوب این است که پیشرفت علم دستگاه هایی همچون فلزیاب، طلایاب و گنج یاب را در اختیارمان قرار داده است. امروزه فلزیاب های گوناگونی توسط شرکت های مختلف به بازار عرضه شده است. ولی آنچه در این میان اهمیت دارد ویژگی متناسب با کارایی دستگاه و کارکرد آن است. دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب نوعی دستگاه های مکانیکی هستند. که برای کشف انواع مختلف فلز که زیر خاک دفن شده اند، استفاده می شوند.

همچنین این نوع دستگاه ها برای اهداف امنیتی به منظور شناسایی وجود سلاح گرم و سرد در فرودگاه ها. و مراکز خرید مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند. ویژگی هایی وجود دارند که خریداران هنگام خرید دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب باید به آن‌ها توجه کنند. در ادامه به بررسی هفت ویژگی که در هنگام خرید این نوع دستگاه باید مد نظر داشته باشید می‌پردازیم. بنابراین خریداران با هر نوع بودجه مالی می‌توانند دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند.

۱. حساسیت دستگاه فلزیاب یکی از ویژگی های مهم و اساسی است.

خریدارانی که می‌خواهند در دستگاه فلزیاب را برای پیدا کردن طلا استفاده کنند باید به دنبال دستگاه هایی با فرکانس بین ۶.۴kHz و ۲۰kHz باشند. حساسیت دستگاه فلزیاب باید به طور مناسب برای شرایط مختلف تنظیم شود. خریداران باید چگالی و ترکیب مواد معدنی زمین، حضور ترانسفورماتورهای قدرت و فلز مورد نظر خود را در نظر بگیرند. اطلاعات مربوط به کنترل حساسیت در برشور هر دستگاه فلزیاب یافت می شود و خریداران قبل از استفاده از آن بایستی آن را مطالعه کنند.

۲. توانایی تمییز دادن انواع فلزات

توانایی تمییز دادن انواع فلزات در بسیاری از دستگاه فلزیاب مدرن یافت می شود و خریداران باید از خرید مدل هایی که این ویژگی را ندارند اجتناب کنند. چراکه توانایی تمییز دادن انواع فلزات ابزاری بسیار مفید است. فلزات پاسخ های مغناطیسی منحصر به فردی را تولید می کنند و دستگاه فلزیاب با توانایی تمییز دادن می توانند این پاسخ ها را شناسایی کنند. سطح تبعیض از مدلی به مدلی متفاوت است، و خریداران هنگام خرید دستگاه فلزیاب باید این سطوح را مقایسه کنند. این ویژگی می تواند قیمت دستگاه فلزیاب را افزایش دهد.

۳. ویژگی کالیبراسیون

 این ویژگی همچنین به عنوان تعادل زمین شناخته شده است. و مسئول بررسی مواد معدنی مختلف فلزی موجود در خاک است. دستگاه فلزیاب با کالیبراسیون کم، مستعد تداخل با سیگنال های بیرونی هستند. با این حال، اکثر دستگاه های مدرن دارای قدرت کالیبراسیون خوبی هستند و سطوح کالیبراسیون از طریق جعبه کنترل تنظیم می شوند. خریداران باید دستورالعمل های مربوط به کالیبراسیون را در برشور دستگاه فلزیاب مطالعه کنند و هربار که دستگاه در یک خاک جدید استفاده می شود. دستگاه باید به درستی کالیبراسیون شود. و این به دستگاه فلزیاب کمک می کنند تا مواد مختلف خود را تطابق دهد.

به دنبال این هفت ویژگی در دستگاه فلزیاب باشید.۴. ویژگی رادار

دستگاه های فلزیاب با داشتن ویژگی رادار قدرت نفوذ در خاک را دارد. و می تواند اندازه و تراکم شی فلز را تعیین کنند. این ویژگی واقعا می تواند فرایند جستجو را سریعتر کند و اغلب توسط جویندگان گنج خبره استفاده می شود. جزئیات خوانش و تکنولوژی به کار گرفته شده قیمت را افزایش می دهد، بنابراین این ویژگی فقط برای کاربران با تجربه بیشتر توصیه می شود.

۵. اندازه و شکل سیم پیچ (کویل)

اندازه و شکل یک سیم پیچ تعیین کننده عمق و دامنه امواج الکترومغناطیسی دستگاه می باشد. کویل های کنترلی شکل استاندارد هستند و عمق نفوذ حدود دوازده اینچ دارند. کویل عنکبوتی دارای دامنه مشابهی با مدل های متمرکز است، اما برای استفاده در ضخامت زیاد کاربردی تر و ایده آل است. گرچه کویل های بیضوی دارای عمق نفوذ ۱۲ وات هستند، اما طراحی بیضی کویل ها باعث افزایش سطح پوششی می شود. کویل دابل دی هم نسبت به بقیه دارای بیشترین دامنه است، اما قدرت نفوذ چندانی ندارد.

در این میان آنچه حائز اهمیت است این است که دستگاه فلزیاب در چه نوع خاکی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و تراکم چگونه بر نحوه کارکرد کویل تاثیر خواهد گذاشت. به عنوان مثال، یک کویل دابل دی برای استفاده در یک ساحل ایده آل است، چرا که شن و ماسه شل است و نفوذ ساده تر خواهد بود، در حالی که عمق نفوذ آن در خاک خشک و سفت کوتاه تر خواهد بود.

۶ – تکنولوژی فلزیاب

سه نوع مختلف تکنولوژی در دستگاه های فلزیاب وجود دارد: BFO، VLF و PL

BFO نوسانساز بسامد ضربان است و گزینه ای ساده و ارزان قیمت است. دستگاه های فلزیاب BFO از دو کویل و یک نوسانساز برای ایجاد فرکانس در حضور فلز استفاده می کنند. خریداران باید توجه داشته باشند که این تکنولوژی مستعد تداخلات خارجی است. و این نوع دستگاه های فلزیاب برای مبتدیان مناسب است. این فلزیاب بیشتر در بازدیدهای بدنی در گیت فروشگاه ها و یا فرودگاه ها کاربرد دارد.

PI مخفف القاء پالس است و جویندگان گنج با استفاده از این تکنولوژی به دنبال اقلام عمیق مدفون هستند. دستگاه های فلزیاب PI برای ارسال و دریافت پالس از یک کویل استفاده می کنند و می توانند به طور دقیق در مورد چگونگی  و محل قرار گرفتن اقلام مدفون اطلاع دهند. این دستگاه های فلزیاب گران تر از VLF هستند اما پیشرفته تر هستند.

۷ – محل دقیق و شاخص عمق

محل دقیق و شاخص عمق دو ویژگی جداگانه هستند اما اغلب در دستگاه های فلزیاب متوسط یافت می‌شوند. ویژگی محل دقیق به طور خودکار مرکز پاسخ و در نتیجه مکان دقیق شیء را به کوئیل اعلام می‌کند. شاخص عمق به کاربر اطلاع می دهد که چقدر به حفاری نیاز دارد تا شیء را پیدا کند. اطلاعات برای هر دو این ویژگی ها معمولا بر روی صفحه نمایش LCD نمایش داده می شود.

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

برای خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شر کت فلزیاب آسیا مدرن در تماس باشید.

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

قیمت دستگاه گنج یاب ایرانی

اگر شما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب در تهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوط اقدام به خرید نمایید . جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق
راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستا گرام آسیا مدرن

تلگرام آسیا مدرن

سوالکده(سوالات متداول فلزیاب)

معرفی نمایندگی خرید و فروش فلزیاب

بهترین دستگاه نقطه زن طلا

دفتر خرید فلزیاب

دفتر خرید و فروش فلزیاب

خرید گنجیاب

خرید طلایاب

فلزیاب – طلایاب

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *