درباره فلزیاب و گنج یاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

همراهان همیشگی و کاربران محترم سایت آسیا مدرن ، همان طور که میدانید.

در قسمت مقالات سایتمون درباره ی فلزیاب ها و انواع آن توضیحاتی کامل به صورت اختصاصی داده شده است.

و امروز میخواهیم درباره ی در امان ماندن طلا از طلایاب برای شما توضیحاتی بدیم و اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

تا خرید کامل تر و بهتری را داشته باشید و با شرکت آسیا مدرن تجربیات بهتری را برای خرید خود کسب کرده باشید .

در امان ماندن طلا از طلایاب

۵۳ روش برای مخفی کردن طلاهای خود

نگهداری از طلا و جواهرات و اشیاء با ارزش

یکی از دغدغه‌های بزرگ افراد پنهان کردن طلا و جواهرات یا اشیاء با ارزش خود از چشم سارقان است.

همان‌طور که روز به روز تکنولوژی در حال پیشرفت است، سارقان نیز در پی راه حل‌هایی هستند

تا به کمک این تکنولوژی‌ها به اهداف خود یعنی دزدیدن طلا و جواهرات دست یابند؛

به تازگی روش جدیدی که برای دزدیدن اشیاء گران‌بها به‌خصوص طلا به کار گرفته‌اند،

استفاده از طلایاب است که با آن به راحتی و بدون دردسر طلاهای شما را پیدا می‌کنند.

البته به گفته‌ی یکی از فروشندگان فلزیاب، وسیله‌ای تحت عنوان طلایاب وجود ندارد.

در واقع منظور از طلایاب همان فلزیاب است که انواع گوناگونی دارد.

بعلاوه این دستگاه فقط زمانی فلزی را پیدا می‌کند که فلز دیگری در نزدیکی آن نباشد.

همچنین برای پیدا کردن طلا توسط این دستگاه به زمان زیادی نیاز است و زمان، خود طلای با ارزشی برای سارقان است.

اما وسیله‌ای به نام تسلامتر وجود دارد که برای دزدی‌ها کاربرد دارد.

برای اینکه این دستگاه نتواند طلاهای شما را پیدا کند، می‌توانید پیش از پنهان کردن،

طلاجات خود را در یک فویل و کاغذهای کاربن قرار دهید تا آن دستگاه نتواند جای طلاهای شما را به سارقان نشان دهد.

در ادامه این مقاله نیز ۵۳ روش هوشمندانه برای نگهداری از طلا و جواهرات و همچنین اشیاء با ارزش شما پیشنهاد داده‌ایم.

که مرسوم‌ترین آن‌ها استفاده از صندوق امانات بانک‌ها و گاوصندوق‌ها‌ است؛ همچنین روش‌های دیگری نیز بیان کرده‌ایم.

تا به راحتی بتوانید در خانه یا محل کار خود اسناد، پول، طلا و جواهرات خود را پنهان کنید و خیالتان را از بابت نگهداری اشیای با ارزش خود راحت کنید.

 

روش‌های نگهداری طلا و لوازم با ارزش برای جلوگیری از سرقت

صندوق امانات بانک‌ها

اگر طلاهای زیادی دارید می‌توانید آن‌ها را در بانک نگهداری کنید. البته برخی از افراد، بانک‌ها را محل مناسبی برای نگهداری از طلا و ارزهای با ارزش نمی‌دانند چراکه فکر می‌کنند ریز اموال آن‌ها به دست دولت می‌افتد یا اینکه بانک‌ها اگر ورشکست شوند.

دیگر طلا و جواهرات آن‌ها را بازنمی‌گردانند. اما این فکر تا حدود زیادی اشتباه است؛ برای این کار در بانک‌ها صندوق‌های ویژه‌ای در نظر گرفته شده است که محلی مطمئن برای حفظ اسناد و اشیای گران قیمت است که مجهز به سیستم‌های ایمنی ضد حریق و ضد سرقت، هستند؛

مشتریان می‌توانند برای نگهداری از اشیای قیمتی یا اوراق مهم خود آن‌ها را از بانک اجاره نمایند.

اجاره صندوق‌های اجاره‌ای کاملاً شخصی و اسمی است این بدان معناست که فقط اجاره کننده می‌تواند از آن استفاده کند.

بانک‌ها به هر اجاره کننده‌ی این صندوق‌ها یک کلید مخصوصی می‌دهند و در صورت گُم شدن‌ آن بانک باید در صندق را بشکند که هزینه‌ی این خسارت نیز باید توسط صاحب صندوق تسویه شود.

با اینکه این روش از همه‎ی راه‌کارها برای نگهداری طلا امن‌تر است اما کمی هزینه‌بر است چراکه برای استفاده از این صندوق‌ها باید مبلغی به عنوان ودیعه و سالیانه هم مبلغی برای نگهداری طلاهای خود به بانک پرداخت کنید.

گاوصندوق‌های امن

می‌توانید طلاهای خود را در گاوصندوق‌های امنی قرار دهید که در برابر ضربه مقاوم باشند. مزییت استفاده از گاوصندوق‌ها این است طلا و جواهرات شما علاوه بر دور ماندن از دست سارقان از بلاهای طبیعی مثل سیل و زلزله که امروزه در بعضی نقاط کشورمان نمونه‌های دلخراش و ناراحت‌کننده‌ی آن را با چشمانمان دیده‌ایم، محفوظ بماند. نکته‌ی مهم دیگری که بهتر است در مورد گاوصندوق‌ها رعایت کنید این است که گاوصندوق خود را باید از وسط و از کف به محلی که قرار دارد، پیچ کنید. چون که بعضی از گاوصندوق‌ها با پرت شدن از بلندی شکسته شده و باز می‌شوند، آن وقت است که پیش از هر زمانی کار دزدان را ساده می‌سازد.

استفاده از قوطی رنگ

قوطی‌های رنگ خود را دور نیندازید. می‌توانید اجسام گران‌بهای خود را درون آن گذاشته و در کنار قوطی‌های دیگری قرار دهید. حتماً یادتان باشد که از گذاشتن علائم خاص روی قوطی و هم چنین چینش منظم قوطی‌ها پرهیز کنید. یادتان نرود که قوطی را تمیز کنید تا پلمپ شده به نظر برسد. قوطی رنگ ارزان‌ترین روش برای نگهداری طلا است.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

یک کشوی نامرئی داشته باشید

برای این روش نگهداری طلا، گودترین کشوی خود را انتخاب کنید. سپس یک چهارم از کف کشو را برای کشوی نامرئی خود در نظر بگیرید. چگونه؟ باید یک تخته چوب هم اندازه‌ی کف کشو تهیه کنید. بعد روی کناره‌های کشو نوارهای چوبی قرار دهید. این نوارها می‌توانند کشوی نامرئی شما را در سطح بالای طلاها نگه دارند. برای راحتی کار حین برداشتن این کفی جدید می‌توانید روی آن دستگیره‌ای قرار دهید که هیچکس جز شما از وجود آن مطلع نباشد. حالا با خیال راحت طلای خود را در آن پنهان کنید.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

لوله‌های پی وی سی

یکی دیگر از روش‌های نگهداری طلا استفاده از لوله پی وی سی است. در زیر زمین یا انباری خانه‌ی خود لوله‌های پی وی سی را روی هم نصب کنید. آن قسمت‌هایی که امن‌تر بوده به طوری که سارقان به آن‌ها دسترسی ندارند را برای پنهان کردن طلاهای خود انتخاب کنید.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

توپ تنیس دهان باز

یک توپ تنیس را برداشته و قسمتی از آن را برش دهید تا دهانه‌ای باز شود. سپس اجسام با ارزش خود را درون آن قرار داده و شکاف را ببندید و در جایی امن قرار دهید. این روش نگهداری از طلا نیز بسیار بی دردسر است.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

در جست و جوی مکان امن در آشپزخانه

آشپزخانه یکی از امن‌ترین و در عین حال پر کاربردترین مکان برای پنهان کردن و نگهداری طلا است. یک راه استفاده از اقلام موجود در آشپزخانه این است که یک کیسه ی زیپ‌دار را برداشته و پس از قرار دادن طلاهای خود آن را پر از جو کنید.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

راه دیگر نگهداری طلا در آشپزخانه، باز کردن انتهای برخی از اقلام خوراکی و قرار دادن طلا در آن است. این ترفند باعث می‌شود که این جنس خوراکی پلمپ شده به نظر برسد. اگر خواهان روش ساده‌تر هستید می‌توانید لوازم با ارزش خود را در قوطی‌هایی پنهان کنید که پس از باز کردن در آن تغییری در آن ایجاد نشود.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

قسمت مخفی پشت کشو

کشوهای کابینت با بخش پشتی خود کمی‌فضای خالی دارد و برای نگهداری طلا مناسب است. شما می‌توانید جایی در این قسمت درست کنید و اجسام گران‌بهای خود را در این محل امن قرار دهید.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

یک راه حل ساده‌تر

می‌توانید از لوازمی ‌مثل چاپگر خراب، کیس قدیمی، اسباب بازی، رادیوی کهنه، جاروبرقی برای نگهداری طلا و لوازم با ارزش خود استفاده کنید. برای اینکه از امن بودن جای پول و طلای خود مطمئن شوید می‌توانید از وسیله‌ای استفاده کنید که برای باز شدن به پیچ گوشتی احتیاج داشته باشد.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

فضای خالی بین کابینت‌ها

اگر دقت کرده باشید، هر کابینت با کابینت کناری خود فاصله‌ی کمی‌دارد که می‌توانید مدارک مهم خود را در آن قرار دهید. برای اینکه کاغذهای شما و یا اسکناس‌های شما درون این فاصله گیر نکند می‌توانید از گیره استفاده کنید.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

پریز امن

بهترین جای امنی که در چند سال اخیر معرفی شده است پریز است! بله پریز. می‌توانید طلا، پول و یا هر وسیله‌ی ریز و با ارزشی را در سوراخ پشت پریز قرار داده و آن را ببندید. به نظر نمی‌رسد که یک دزد وقت گشتن تمام پریزها را داشته باشد.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

 قفسه‌های دیواری امن

شما می‌توانید با داشتن یک قفسه علاوه بر زیبا شدن منزل خود یک جای مخفی و امن برای نگهداری طلا و پول خود داشته باشید. هنگامی‌که قفسه می‌سازید یک قسمت مخفی نیز در آن بسازید که قابل دیدن نباشد.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

محلی امن در پشت دریچه هوا

پشت دریچه‌ی هوای منزل یک فضای امن قرار دارد که برای نگهداری طلا مناسب است. می‌توانید دریچه را برداشته و در هر گوشه‌ی درپوش روی دیوار پیچ قرار دهید. سپس در هر گوشه از درپوش نیز آهنربا نصب کنید. در این صورت پیچ‌ها به آهنربای روی درپوش جذب می‌شوند و می‌تواند در مواقع ضروری به راحتی طلا و پول خود را بردارید.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

ساعت

برای این روش نگهداری طلا ساعت‌های دیواری و یا رو میزی کم ارزشی را انتخاب کنید. می‌توانید در آن‌ها اجسام ریز با ارزش خود را مخفی کنید. این ساعت باید جلوی چشم باشد تا سارقان به آن شک نکنند.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

مخفی گاهی در کتانی

بیشتر کفش‌ها به خصوص کتانی‌ها کفی‌های متحرکی دارند که بهترین مکان برای نگهداری طلا و پنهان کردن اسکناس‌های شماست. البته دقت داشته باشید که برای اینکار کتانی‌های کهنه و ارزان قیمت را استفاده کنید.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

پله‌های مرموز

چنانچه پله‌های شما از جنس چوب باشد می‌توانید چوب یکی از پله‌ها را باز کنید و روی آن لولا نصب کنید و لوازم با ارزش خود را در آن مخفی کنید.

خاک ریختن روی طلا و پول

می‌توانید پول و یا طلاهای خود را در یک ظرف کوچک و پلاستیکی قرار دهید. سپس در خاک گلدان خود حفره‌ای‌ایجاد کرده و بطری را درون آن قرار دهید و روی آن خاک بریزید. البته برای اینکه سریع‌تر و با کثیفی کمتر پول خود را بردارید می‌توانید درون گودال یک میوه‌ی کاج قرار دهید.
همچنین راه آسان‌تر دیگر برای نگهداری طلا این است که یک سنگ را به درپوش ظرف بچسبانید و سپس ظرف را در حفره‌ی خاکی قرار دهید به این صورت هر گاه بطری را بخواهید با برداشتن سنگ و بدون دست زدن به خاک به آن دسترسی خواهید داشت.

بالش‌های دوست داشتنی

می‌توانید برای نگهداری طلا یکی از نرم‌ترین بالش‌های خود را انتخاب کنید. بعد از اینکه لوازم خود را در یک کیسه گذاشتید آن را از قسمتی از درز بالش که قبلاً باز کرده‌اید به درون بالش هل دهید. یادتان نرود که باز درز بالش را بدوزید.

مخفی گاه تو در تو

پول و طلا و جوهرات خود را در یک جعبه‌ی قرار دهید و سپس آن را در جعبه و یا سبد حاوی لباس‌های کثیف قرار دهید.

آلبوم‌های عکس

آلبوم‌های عکس برای سارقان بی اهمیت هستند بنابراین آلبوم‌ها بهترین مکان برای پنهان کردن اسکناس‌های شماست.

خاک کردن

یک ظرف،‌ ترجیحا سطلی را انتخاب کرده و لوازم با ارزش خود را در آن قرار دهید و روی آن را با خاک پر کنید. این روش نگهداری طلا نیز خرج چندانی ندارد.

اتاق کودکان

اتاق کودکان چیزی جز اسباب بازی و لوازم بی ارزش ندارد. البته این ظاهر ماجراست چون شما می‌توانید جایی از اتاق را برای نگهداری طلا انتخاب کنید. دقت داشته باشید که این مکان جایی باشد که کودکتان تصادفاً طلا و پولتان را پیدا نکند.

میز اتو بی ارزش

پایه‌های میز اتو بهترین مکان برای نگهداری طلا هستند. برخی از این پایه‌ها یک روپوش محافظ دارند. می‌توانید این روپوش را برداشته و لوازم خود را در آن مخفی کنید. برای اینکه این لوازم به راحتی یافت نشوند پایه‌ی مورد نظر و سایر پایه‌ها را با تکه کاغذی پر کنید تا جسم ارزشمند شما بالاتر قرار گرفته و از دید دور شود سپس روپوش را در جای خود قرار دهید.

محلی مخفی در پرده‌های خانه

برای این روش نگهداری طلا به پرده‌های رنگ تیره و ضخیم نیاز است. باید یک کیسه همرنگ پرده به آن بدوزید و اسکناس‌های خود را مرتب در آن قرار دهید. همچنین می‌توانید طلاهای خود را در قسمت تو گرفته‌ی پایین پرده نیز قرار دهید. پرده‌ها در مرکز دید هستند پس کسی به آن‌ها شک نمی‌کند.

سقف‌های کاذب

ابتدا پول و طلای خود را درون یک ظرف سخت قرار دهید و در سقف کاذب جاسازی کنید. البته لازم نیست که ظرف شما سنگین باشد چون ممکن است سقوط کند.

مخفی گاهی در زیر کابینت

زیر کابینت‌ها یک جای خالی وجود دارد. می‌توانید با استفاده از یک تخته‌ی سه لایی که هم اندازه‌ی فضای خالی زیر کابینت است یک مخفی گاه بسازید. برای اینکه تخته به خوبی در جای خود قرار بگیرید می‌توانید از برچسب‌های مخصوص استفاده کنید. این برچسب‌ها هم روی تخته و هم روی سطح کابینت قرار می‌گیرند.

فضای خالی صندلی‌ها

برخی از صندلی‌ها در نشیمنگاه خود یک فضای خالی دارند. می‌توانید به آن یک لولا نصب کنید و سپس این لولا را به یک تخته وصل کنید تا به راحتی باز و بسته شود. سپس از آن برای نگهداری طلا استفاده کنید.

باکس ریموت کنترل درهای پارکینگ

معمولاً ریموت کنترل‌ها یک باکس دارند که از مدار الکتریکی کنترل از راه دور محافظت می‌کند که در پارکینگ یا گاراژ قرار دارند. می‌توانید از این باکس برای جاسازی اسکناس و نگهداری طلا استفاده کنید.

استفاده از ظروف مواد خوراکی

یکی از بهترین ظروف برای نگهداری طلا و اسکناس محفظه‌های خالی سس مایونز هستند. می‌توانید درون آن را با رنگ سفید رنگ آمیزی کنید و حالا یک مخفی گاه‌ایمن دارید.

ماژیک‌های بی ارزش

از این به بعد ماژیک‌های وایت برد خود را دور نیندازید. می‌توانید با خالی کردن استوانه‌ی آن طلاهای ریز و اسکناس‌های خود را در بدنه‌ی آن مخفی کنید.

فضای خالی لوازم خانگی

برخی از یخچال‌ها و ماشین‌های ظرف شویی در محفظه‌ی جلویی خود فضایی خالی دارند. دقت داشته باشید که این فضاها برای گردش هوا در وسیله نباشد زیرا در این صورت ممکن است بیشتر ضرر کنید.

جعبه‌های دستمال کاغذی اعجاب انگیز

برای منزل جعبه‌های دستمال کاغذی بزرگی تهیه کنید. اما بسته‌ی کوچکی از دستمال کاغذی را تهیه کرده و در آن قرار دهید. در این صورت برای مخفی کردن اسکناس و نگهداری طلا یک بخش مخفی دارید.

تایر لاستیک

یک لاستیک بی‌استفاده برای این کار کنار بگذارید. بعد کمی‌آن را کم باد کنید تا راهی برای داخل کردن طلا و پول داشته باشید. بعد از مخفی کردن دوباره لاستیک را پر از باد کنید.

لباس‌های قدیمی

جیب‌های لباس‌ها و شلوارهای قدیمی‌بهترین مکان برای نگهداری طلا و پول است. لباس‌های کهنه کمتر نظر سارقان را به خود جلب می‌کند.

جعبه‌های ضد آتش

این جعبه‌ها بهترین مکان برای مخفی کردن طلا و پول هستند البته چون قابل حمل کردن هستند بهتر است آن را در چمدان قرار دهید. البته می‌توانید از جعبه‌های کمک‌های اولیه یا دریل هم استفاده کنید اما همانطور که گفته شد برای بالا بردن ‌ایمنی بهتر است آن‌ها را درون یک چمدان بگذارید.

فضای خالی جای دستمال توالت

برخی از نگهدارنده‌های دستمال توالت شکل متفاوتی دارند. می‌توانید پول‌ها و طلاهای ریز خود را در نگهدارنده‌ی دستمال قرار دهید.

کتاب‌ها بهترین دوستان ما

کتاب‌های قدیمی‌خود را که دیگر بی استفاده هستند را از داخل ببرید تا به راحتی پول و طلا را در خود پنهان کند. البته برای اینکه کتاب خود را خراب نکنید می‌توانید از جلدهای تزئینی کتاب هم استفاده کنید. اگر بخشی از کتاب قابل دیدن بود طوری آن را پوشش دهید که عادی باشد. همچنین دقت داشته باشید که کتاب ارزشمند خود را در سطح بالاتری از کتابخانه قرار دهید.

پوشش‌های هنری

می‌توانید یک تابلوی نقاشی تهیه کنید. قبل از اینکه آن را روی دیوار آویزان کنید یک باکس کوچک مانند جعبه‌ی کمک‌های اولیه روی دیوار نصب کنید و طلا و پول خود را در آن قرار دهید. سپس تابلو را روی آن نصب کنید.

در امان ماندن طلا از طلایاب

در امان ماندن طلا از طلایاب

درب‌های امن

قسمت بالای در را کمی‌سوراخ کنید. می‌توانید طلا و یا اسکناس خود را در آن مخفی کنید. چنانچه درب منزل شما تو خالی است سوراخ را در تیغه‌های خارجی‌ایجاد کنید. برای پوشاندن حفره هم می‌توانید از بست‌های مخصوص کمک بگیرید.

قوطی کرم ضد آفتاب

برای پنهان کردن پول و طلاهای ریز می‌توانید یک قوطی خالی کرم ضد آفتاب تهیه کنید و آن را در کشوی لباس خود قرار دهید.

حفره‌های دیواری و زمینی

می‌توانید با ‌ایجاد حفره‌هایی جا دار در زمین و دیوار طلا و پول‌های خود را در آن مخفی کنید. می‌توانید این حفره‌های را زیر کف پوش، کمد دیواری و پشت قاب‌های بزرگ‌ایجاد کنید.

توپ چهل تکه

توپ‌های چهل تکه‌ی فوتبال در اکثر خانه‌ها موجود است. می‌توانید ابتدا کمی‌آن را کم باد کنید و طلا و قسمتی از درزهای تکه‌های توپ را باز کنید. سپس طلا و پول خود را در آن قرار داده و پس از چسباندن دوباره آن را باد کنید.

مخفی گاهی در بالا و پایین کمد

می‌توانید با کمک یک نجار در قسمت بالای کمد یا دراور یا در زیر کشوی بالایی یک محفظه‌ی مخفی بسازید. بهتر است این محفظه‌ی مخفی از چوب سه لایه‌ای ساخته شده باشد که به یک لولا متصل است و از بالا باز می‌شود.

محل‌های مخفی را یادداشت کنید

ممکن است در منزل چندین بخش برای نگهداری طلا داشته باشید برای اینکه آن‌ها را فراموش نکنید می‌توانید لیستی از آن‌ها تهیه کنید که فقط خودتان به آن دسترسی داشته باشید.

قرار دادن پول و طلا در پوشک نوزاد

پوشک نوزاد از آن مکان‌های مخفی بامزه‌ای است که توجه هیچ دزدی را جلب نمی‌کند. این امر نه تنها در خانه بلکه در بیرون از خانه، وقتی که برای پیک نیک بیرون رفته‌اید و کسی نیست که مواظب لوازم مهم شما باشد کاربرد دارد.

حبوبات پر خاصیت

می‌توانید طلاها و پول خود را در شیشه‌ی حبوبات نیز پنهان کنید. برای این کار یک مقوای استوانه‌ای شکل، یا رول دستمال توالت را درون شیشه گذاشته و اطراف آن را با حبوبات پر کنید تا کاملاً پوشیده شود. حال می‌توانید طلا و پول خود را در آن محفظه‌ی استوانه‌ای انجام دهید.

سی دی‌های پر کاربرد

تمام سی دی‌های قدیمی‌خود را که دیگر قابل استفاده نیستند جمع آوری کرده و تعداد زیادی از آن‌ها را به هم وصل کنید. سپس درون آن‌ها حفره‌ای‌ایجاد کنید و طلا و پول خود را در آن بگذارید. حالا یک سی دی دیگر روی آن قرار دهید.

عروسک‌های دوست داشتنی

می‌توانید طلا و پول خود را در یک قوطی قرار دهید و پس از شکافتن قسمتی از کمر عروسک‌های خزی بطری را در آن جاسازی کنید و دوباره آن را بدوزید. راه دیگری هم وجود دارد. یک قوطی و یک عروسک بردارید. سر عروسک را باز کرده و طوری که مشخص نباشد به سر قوطی وصل کنید. سپس قوطی را در بدن عروسک قرار دهید حالا می‌توانید سر قوطی را روی بطری گذاشته و ببنیدید.

باطری‌های کتابی

برخی از باطری‌های اسباب بازی‌ها از نوع کتابی هستند که پس از استفاده می‌توانید با خالی کردن محتوای درون آن پول و طلای خود را در آن قرار دهید. همچنین برای در امان نگه داشتن طلاهای خود از دست فلز یاب‌ها می‌توانید دو تا سه عدد باطری در مجاورت طلا قرار دهید.

مخفی گاه کثیف

می‌توانید طلاهای خود را در ته سطل زباله قرار دهید و روی آن را با چسب و پلاستیک به خوبی بپوشانید و سپس پلاستیک زباله روی آن قرار دهید. بهتر است برای این کار سطل زباله‌ای را انتخاب کنید که زباله‌های خشک را در آن می‌ریزید.

وان حمام

می‌توانید وان خود را پر از کشوی مخفی کنید. در این صورت جای بسیار بزرگی برای پنهان کردن طلا دارید. البته چون محیط کمی‌مرطوب است بهتر است اسکناس‌های خود را با پلاستیک بپوشانید.

برس پیچ

بعضی از برس‌های پیچ که برای حالت دادن به مو حین سشوار کشیدن استفاده می‌شوند، قسمتی تو خالی و عریض دارند. شما می‌توانید بخشی از طلاها و اسکناس‌های خود را در آن پنهان کنید.

 

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

 

 

درس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan
تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  
@karshenas_zarshenasan    
 
شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس کیان پور : ۰۹۱۲۲۳۰۲۲۱۵
جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق
راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس :۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۸
گنج یابی
 فلزیاب های برتر دنیا
پینترست
برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *