مقالات فلزیاب

فلزیاب آنفیبیو

فلزیاب آنفیبیو09904455400

فلزیاب آنفیبیو

دستگاه فلزیاب آنفیبیو یکی از پیشرفته ترین فلزیاب از محصولات کشور ترکیه می باشد، که با استفاده از ویژگی های خاصی که دارد، تمامی اشیاء درون زمین را در سریع ترین زمان ممکن شکار می کند.

فلزیاب آنفیبیو یکی از محصولات شرکت نوکتا ماکرو ترکیه است، که در زمان بسیار کم می تواند مساحت بسیار زیادی را کاوش کند. در تمامی زمین های کوهستانی، صخره ای، ماسه های مرطوب و خشک و شن دیگر جاها می توان استفاده کرد.

این دستگاه از لحاظ عمق زنی و سرعت بسیار قوی عمل می کند، که همین ویژگی این شرایط را فراهم می کند، که کاوشگران در مناطق ساحلی تا ۵ متر زیر آب می تواند کاوش کند.

نقطه زن Nokta Makro Anfibio مجهز به نفوذ گرد و غبار است. و به هیچ عنوان در مناطق که آشغال و خاک زیاد است بازدهی خود را از دست نمی دهد.

تست فلزیاب آنفیبیو

تکنولوژی که در این دستگاه به کار گرفته است، فقط دنبال شکار خود و قطعه های گرانبها و قیمتی مانند طلا و نقره می باشد.و به اشیای بی ارزش واکنش نشان نمی دهد. نویزهای مزاحم را به راحتی فیلتر می کند و باعث می شود. که بازدهی کاوشگر بالا برود.

دستگاه Nokta Makro Anfibio در ۳ عمق متفاوت تنظیم می شود. و کاوشگران متناسب با اهدافی که دارند، می توانند عمق مربوطه خود را انتخاب کنند. و به شکار سکه و اشیاء گرانبها بپردازند.

وجود کویل ها و همچنین تنظیمات در عمق زنی فلزیاب مولتی آنفیبیو خیلی مهم است .و هر چقدر فرد توانایی های بالایی در کاوش و بالانس دستگاه داشته باشد .به راحتی می تواند عمق زنی را ارتقاء دهد.

طبق تجربه کاوشگران و همچنین بر اساس سایت رسمی شرکت ترکیه نوکتا ماکرو با این سیستم توانستند اشیاء قیمتی بین ارتفاع های ۱.۲ تا ۲ متر را پیدا کنند.

اموزش فلزیاب انفیبیو

این دستگاه در هنگام کاوش و با نزدیک شدن به اهداف لرزش و ویبره می زند و کاوشگران می توانند از وجود اشیاء در درون زمین با خبر شوند. با دارا بودن نور پس زمینه این شرایط را فراهم می کند، که در شب و در جاهای تاریکی از کاوش و شکار لذت ببرنند.

فلزیاب آنفیبیو مولتی یکی از پیشرفته ترین محصولات شرکت نوکتا است که برای کاوش و جستجو در حالت های مختلفی تنظیم می شود، که جستجوی دستگاه Nokta Makro Anfibio به ۹ حالت می باشد و می توانیم به موارد زیر اشاره کرد.

 • GEN Delta
 • ۲ Tone
 • ۳ Tone
 • ۴ Tone
 • ۵ Tone
 • ۹۹ Tone
 • Beach
 • Deep
 • Cache

لوازم فلزیاب Nokta Makro Anfibio شامل موارد زیر است:

 • سیستم جعبه
 • کویل جستجوی ضد آب DD 28 سانتی متر / ۱۱ اینچ (AF28) و روکش
 • هدفون بی سیم ۲.۴ گیگاهرتزی سبز Series) 4)
 • کابل شارژ و داده USB 5
 • کتابچه راهنمای کاربر

 

مشخصات نقطه زن Nokta Makro Anfibio شامل موارد زیر است:

اصول کارکرد و عمل کرد VLF
فرکانس و فرکانس صوتی ۵kHz / 14kHz / 20kHz و صوتی شامل ۱۵۰ هرتز – ۸۰۰ هرتز (قابل تنظیم)
شکستن صدا و فیلتر صدا بله دارد
تعادل در روی زمین خودکار / دستی / پیگیری
تغییر فرکانس و ارتعاش بله دارد
نمایش صفحه LCD
سیم پیچ های کاوش سیم پیچ جستجوی ضد آب DD – ۲۸ سانتی متر / ۱۱ اینچ (AF28)
وزن ۱.۷ کیلوگرم
باتری پلیمر لیتیوم ۳۷۰۰mAh
گارانتی ۲ سال گارانتی و خدمات پس از فروش
آموزش و تست دستگاه در صورت خرید از این سایت بله دارد

قدرت تفکیک و شناسه اهداف در فلزیاب آنفیبیو نوکتا

وجود شناسه های هدف در نقطه زن آنفیبیو به کاربر کمک می کند. که میزان رسانایی بودن اجسام دفن شده درون زمین را مشخص می کند.

عدد شناسه هدف که روی صفحه نمایش دستگاه است. بین ۰ تا ۹۹ است، که این عدد ها معنی و مفهوم طلا و آهنی بودن را دارد. که کاربر هر چقدر تجربه کاری را داشته باشد، به راحتی با این عدد ها آشنا می شود. چون با توجه به محیط و خاک امکان دارد این عدد ها متغیر باشد.

شناسه های هدف بعضی از فلزات گرانبها (مانند طلا) در کانی سازی بالا و زیر سنگ های داغ یا در اعماق حاشیه ممکن است، متفاوت از آنچه واقعا هستند باشد.

سیگنال ها و فرکانس ها برروی دستگاه منعکس شود. کاربر امکان دارد برای چنین فلزاتی دچار کاهش عمق شود .یا اینکه دستگاه اصلاً این فلزات را شناسایی نکند

وجود ویژگی E.U.D در این فلزیاب بوقی شما را قادر می سازد، تا با استفاده از صدای مختلفی نسبت به سایر زنگ های دستگاه، چنین فلزاتی را عمیق تر تشخیص دهید.

 

کویل های آنفیبیو مولتی

لوپ اصلی دستگاه نقطه زن DD 11 می باشد، که بزرگ و گرد می باشد، همچنین کویل یا لوپ کوچکی را دارد که به اجسام و اهداف کوچک حساس می باشد.

 

کویل های دیگر Nokta Makro Anfibio:

۷ کویل دیگر مجزا از دو کویل اصلی شرکت را می توان استفاده کرد. این کویل ها درسته که توسط شرکت های غیر برند و غیر نوکتا می باشند، ولی به شدت کاربردی و مفید می باشند و به دو دلیل زیر استفاده از آن ها برای شما جذاب و مفید خواهد شد:

 1. ارزان قیمت می باشند.
 2. طیف گسترده ای از جست و جو را در اختیار شما قرار می دهند.

دارای استاندار IP68

از مهمترین ویژگی‌های فلزیاب Nokta Makro Anfibio می‌توان به ضد آب بودن آن اشاره کرد. همان طور که می‌دانید شما برای کاوش طلا و نقره و دیگر فلزات گرانبها لازم است که در رودخانه و صحرا، در جنگل و کوهستان به کاوش طلا بپردازید.

از جمله مزایای فلزیاب انفیبیو در این است که شما تا عمق ۵ متری آب می‌توانید به کاوش طلا بپردازید. از طرفی با توجه به ضد آب بودن این محصول می‌توان اطمینان داشت که این محصول در مقابل گرد و غبار نیز مقاوم است.

 

بالانس زمین اتوماتیک و دستی

به صورت کلی پیدا کردن طلای خالص کار سختی است و معمولا طلا در کنار فلزات بی ارزش و یا خاکی با مواد معدنی بالا وجود دارد. در این زمان است که بالانس زمین به شما کمک می‌کند که شما بتوانید به طلا دسترسی داشته باشید.

اگر شما یک اپراتور تازه کار باشید می‌توانید از قابلیت بالانس زمین به صورت اتوماتیک استفاده کنید. و اگر شما یک اپراتور حرفه‌ای باشید، تنظیمات دستی بالانس زمین با Nokta Makro Anfibio می‌تواند برای شما بسیار جذاب باشد.

دارای کویل‌های دابل D

شرکت نوکتا ماکرو ترکیه تمام تلاش خود را کرده است تا یک گنج یاب حرفه‌ای به بازار عرض کند. به همین جهت برای افزایش قدرت سیگنال دهی در مناطق سخت مانند کوهستان از کویل‌های دابل D استفاده کرده است.

البته این قابلیت نقطه زن Nokta Makro Anfibio در زیر آب نیز به شما بسیار کمک خواهد کرد. دقت داشته باشید که کیفیت یک گنج یاب با استفاده در شرایط سخت مشخص خواهد شود.

 

مجهز به سیستم تفکیک فلزات و همچنین خاصیت کاهش نویز

زمانی که شما به دنبال کاوش طلا و دیگر فلزات با ارزش می‌باشید، باید از سیستم کاهش نویز استفاده کنید. در غیر این صورت ممکن است که دستگاه شما در هر چند متر به شما سیگنال یافتن طلا بدهد.

اگر شما حساسیت دستگاه خود را نیز بسیار افزایش دهید، کاوش طلای شما سخت‌تر خواهد شد. در این زمان سیستم تفکیک فلزات و همچنین کاهش نویز به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

دارای تکنولوژی EUD

اگر شما بخواهید طلایی که کاوشگران طلای قبلی شما پیدا نکرده‌اند پیدا کنید، نیاز به این تکنولوژی خواهید داشت. دقت داشته باشید که زمانی طلا برای مدت بسیار زیاد در خاک بماند رنگ آن و برخی از ویژگی‌های سطحی آن تغییر خواهد کرد.

با توجه به این نکته حفاری و یا مراحل اولیه کاوش آن بسیار سخت خواهد شد. اما این فلزیاب بوقی برای افزایش دقت خود از تکنولوژی EUD  استفاده کرده است.

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

قیمت دستگاه گنج یاب ایرانی

اگر شما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب در تهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوط اقدام به خرید نمایید . جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیابدستگاه فلزیاب خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق
راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستا گرام آسیا مدرن

تلگرام آسیا مدرن

سوالکده(سوالات متداول فلزیاب)

معرفی نمایندگی خرید و فروش فلزیاب

بهترین دستگاه نقطه زن طلا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *