مقالات فلزیاب

فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰

فلزیاب سی تی ایکس 3030 09904455400

فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰

فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ | فلزیاب CTX 3030 از برترین فلزیاب ها محسوب می شود که قادر است فلزات دست نیافتنی و کوچک حتی در حد یک گرم را شناسایی کند. در ساخت فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ از تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است تا این محصول بی نظیر و بی نقص در اختیار کاوشگران قرار بگیرد و آنها بتوانند به کمک دقت و کارایی گنجیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ به موفقیت درست یابند. سی تی ایکس ۳۰۳۰ محصول شرکت ماین لدستگاه فلزیاب طلایاب ماینلب MINELAB EXPLORER SEاسترالیا . سی تی ایکس ۳۰۳۰ ویژگی های منحصر به فردی دارد که آنرا از دیگر فلزیاب های موجود در بازار متمایز می کند.

 

 

فلزیاب سی تی ایکس 3030 09904455400

فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ خریدوفروش دریاور فلزیاب

عمق کاوش فلزیاب سی تی اکس ۳۰۳۰

فلزیاب ضد اب CTX 3030 می تواند تا عمق ۲.۵ متری را کاوش کند. عمق فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ با توجه به شرایط خاک مانند الودگی می توانند تغییر کند.

LCD  رنگی فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰

فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ به ال سی دی رنگی  مجهز است. از طریق این LCD رنگی باکیفیت می توان به عمق،  اندازه و جنس هدف موردنظر پی برد و به نتایج خوبی رسید.

سیستم GPS منحصر به فرد شرکت ماین لب | MINELAB

شرکت ماین لب در گنجیاب CTX 3030 از به روزترین سیستم GPS استفاده کرده است. با استفاده از این سیستم می توان به موقعیت مشخص شده اشیا رسید و یافته ها را ذخیره کرد. همچنین برای ردیابی نقاطی که قبلا در آن اسکن انجام داده اید می توانید با استفاده از نرم افزار Xchange 2 به نقشه های گوگل متصل شوید و مناطقی را که کاوش کرده اید مشاهده کنید و دوباره به کاوش در آن مناطق بپردازید.

 

 

فلزیاب سی تی ایکس 3030 09904455400

فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ خریدوفروش دریاور فلزیاب

قدرت تفکیک فلزیاب CTX 3030

طلایاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ قدرت تفکیک بسیار دارد تا حدی که می توان از آن در مناطقی که درصد زیادی مواد بی ارزش دارند استفاده کرد، بدون اینکه مواد بی ارزش در کارکرد دقیق سی تی ایکس ۳۰۳۰ تاثیری داشته باشند.

کارکرد راحت فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰

گنجیاب ضدآب سی تی ایکس ۳۰۳۰ پنج حالت جست و جوی از پیش تعیین شده دارد. بسیاری از عملکرد های سی تی ایکس ۳۰۳۰  اتوماتیک است. این امر کار با دستگاه را برای همه راحت می کند. برای استفاده سی تی ایکس ۳۰۳۰ تنها کافیست آن را روشن کنید. سی تی ایکس ۳۰۳۰  به صورت خودکار به کاوش می پردازد.

لوپ های فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰

گنج یاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ | CTX 3030 برای جست و جو دو لوپ ۰۶ و ۱۷ دارد که با متصل کردن این لوپ ها عمق کاوش افزایش می یابد؛ همچنین دقت دستگاه در یافتن اهداف بزرگ در عمق های زیاد و هم اهداف کوچک افزایش پیدا می کند.

فلزیاب ضدآب CTX 3030

طلایاب CTX 3030 دستگاهی ضد آب است که می توان از آن تا عمق ۳ متری در زیر آب استفاده کرد. CTX 3030 می تواند در اعماق آب نیز به وجود فلزات باارزش پی ببرد.

هدفون بی سیم فلزیاب CTX 3030

طلا یاب سی تی اکس ۳۰۳۰ یک هدفون بی سیم دارد تا اپراتور بدون مزاحمت سیم به کاوش بپردازد.

 

 

فلزیاب سی تی ایکس 3030 09904455400

فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ خریدوفروش دریاور فلزیاب

تکنولوژی FeCo درفلزیاب CTX 3030

از دیگر تکنولوژی های به کار رفته در CTX 3030 می توان به قابلیت FeCo اشاره کرد. با این قابلیت اپراتور قادر است اهداف و فلزات گرانبها را بیابد و داده ها را برای پردازش به دیگر قسمت ها منتقل کند. همچنین اپراتور می تواند جست و جوی فلز را متوقف کند و دیگر هیچ سیگنالی از فلز با دستگاه دریافت نشود.

تنظیمات فلزیاب CTX 3030

در منو های CTX 3030 کلیدهایی وجود دارد که به کاوشگر امکان می دهد به صورت دستی تنظیمات بالانس زمین و جلوگیری از تداخل سیگنال های دیگر را فعال و یا غیرفعال کند.

 

زبان های دستگاه طلا یاب CTX 3030

ردیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ به صورت پیش فرض از ۹ زبان (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، لهستانی، پرتقالی، روسی، اسپانیایی و ترکی) پشتیبانی می کند.

قیمت فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰

قیمت سیستم های فلزیاب با توجه به نرخ دلار تعیین می گردد برای اطلاع از قیمت دقیق تماس بگیرید.

گارانتی محصول

فلزیاب CTX 3030 دارای ۲ سال گارانتی شرکت مین لب استرالیاست.

ویژگی های اصلی فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ چیست

  • ضد آب: شما می توانید با این دستگاه گنج یاب  منحصربفرد برای تشخیص و شناسایی گنج به هرجایی بروید. توانایی جستجو در زمین یا زیر آب را خواهید داشت زیرا این دستگاه تا ۱۰ فوت (۳ متر) ضد آب می باشد.
  • سیستم صوتی بی سیم: بدون اینکه هدفون شما به دستگاه متصل باشد تشخیص و شناسایی صدا را خواهید داشت . با میزان ۱۰ WM  شما می توانید گزینۀ استفاده از اسپیکر داخلی، صداهای ارسال شده از دستگاه را تشخیص خواهید داد.
  • تشخیص FeCo نهایی: با تفکیک پذیری فلزات آهنی و قابلیت رسانایی اشیاء، پروفایلهای مشخصات صدای قابل تنظیم مثبت، شما می توانید اشیایی که می خواهید را تشخیص داده یا بپذیرید و بقیه را رد کنید را تنظیم کنید. با ردیابی و جداسازی و تفکیک اشیاء، شما می توانید اشیاء چندگانه را همزمان با نتایج تشخیص دقیق مشخص و کشف نمایید.
  •  نمایشگر تمام رنگی: ال سی دی تمام رنگی به وضوح اطلاعات بیشتری را در مورد اشیاء نمایش می دهد که این سبب افزایش قابلیت تشخیص فلزیاب CTX 3030 در مقایسه با دستگاه های دیگر می گردد.
  •  تعیین موقعیت GPS: با استفاده از صفحه نمایش نقشه و ابزار هدایت و راهنمایی می توانید مشاهده کنید که کجا بوده اید، و در حال رفتن به کجا هستید.

قیمت فلزیاب ctx 3030 چند است؟

قیمت فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ در ایران ۲۵۰۰ دلار بفروش می رسد و تا ۲ متر می تواند عمق را تخشیص دهد (دارای سیستم کاری VLF می باشد و برای فلزات ریز حساسیت بیشتری دارد). فلزیاب ضد آب CTX 3030 کاملترین فلزیاب دارای عملکرد بالا و خوب می باشد. شما می توانید با استفاده از سیستم دقیق تشخیص اشیا موجود دراین دستگاه آثار باستانی بیشتری را پیدا کنید.می توانید با GPS جامع و منحصر بفرد شرکت Minelab، به موقعیتهای مورد نظر خود هدایت شوید و یافته های خود را ثبت کنید.

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

قیمت دستگاه گنج یاب ایرانی

اگر شما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب در تهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوط اقدام به خرید نمایید . جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق
راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستا گرام آسیا مدرن

تلگرام آسیا مدرن

سوالکده(سوالات متداول فلزیاب)

معرفی نمایندگی خرید و فروش فلزیاب

بهترین دستگاه نقطه زن طلا

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید.

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *