ردیاب, فلزیاب

فلزیاب شاقولی چیست؟

فلزیاب شاقولی چیست؟ 09904455400

فلزیاب شاقولی چیست؟

یکی از وسیله های سبک و ارزان در زمینه جستجو گنج فلزیاب شاقولی می باشد، که در اندازه و انواع مختلفی به فروش می رسد. شکل فلزیاب های شاقولی متفاوت است و به طور خلاصه میتوان گفت از یک گلوله فلزی و گاها سنگی در باستان مورد استفاده قرار است. که به آن ریسمانی متصل است، شاقول داری یک طناب عمود بر زمین است که در حفاری و موارد دیگر استفاده می شود. از شاقول ها برای فلزیابی، طلایابی، ردیابی و گنج یابی استفاده می شود.

 

فلزیاب شاقولی چیست؟09904455400

فلزیاب شاقولی چیست؟
خرید و فروش فلزیاب ۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰

 

دستگاه شاقولی به صورت جیوه ای، خوراکی، آنتنی و جهت یاب کارایی دارند. عواملی همچون جنس جیوه، چگالی جیوه، درصد خلوص جیوه و درصد ارتعاش جیوه از دیگر عوامل تاثیر گذار و مهم هستند که باید به آنها توجه شود و به صورت کلی جیوه های آزمایشگاهی بهتر از جیوه های صنعتی موجود در بازار هستند. در دستگاه شاقولی جیوه ای بدین صورت است که این وسیله توانایی پیدا کردن اهداف همجنس خوراک مورد استفاده را دارد، در طلایاب شاقولی اگر فرم استاندارد داشته باشد و با جیوه ی خوب که در آن استفاده می شود کار کند حتما مثمر به ثمر می باشد.

 

طرز کار با فلزیاب شاقولی

استفاده از فلزیاب شاقولی بسیار ساده و آسان است. کافیست دستگاه را روی زمین قرار داده تا بتوانید اشیاء مورد نظر خود را ردیابی کنید. برخی از مدل‌ها نیاز به تنظیم حساسیت دستگاه به دست کاربر وجود دارد، برای این کار کاربر باید دستگاه را در فاصله‌ی کمی از زمین نگه داشته و صدایی که از دستگاه بیرون می‌آید را مرور کند. در صورتی که صدای دستگاه تغییر کند، به معنی وجود فلز در زیر زمین است. در این حالت می‌توانید با استفاده از ردیاب شاقولی، محل دقیق فلز را پیدا کنید. طلایاب شاقولی یک دستگاه الکترونیکی است که برای یافتن فلزات در زیر زمین به کار می‌رود. برای کار با ردیاب شاقولی به طور کلی باید مراحل زیر را طی کرد:

 1. تنظیم دستگاه: در ابتدا باید دستگاه را به صورت مناسب تنظیم کرد. این شامل تنظیم اعمال شدگی، تعیین حساسیت دستگاه و همچنین تنظیم صدای هشدار است.
 2. انتخاب منطقه مورد نظر: برای استفاده از شاقول باید منطقه‌ای را که قصد جستجوی فلزات در آن را دارید، انتخاب کنید.
 3. شروع جستجو: با تنظیم دستگاه و انتخاب منطقه مورد نظر می‌توانید شروع به جستجوی فلزات کنید. در صورتی که دستگاه نویز زیادی داشته باشد، می‌توانید حساسیت آن را کاهش دهید.
 4. شناسایی فلز: در صورتی که دستگاه به هشدار فلز اشاره کرد، باید با استفاده از دستگاه سنجش کنید که فلز مورد نظر چه نوع فلزی است و چقدر عمق دارد. برای این کار می‌توانید با استفاده از دستگاه حدود فاصله فلز تا سطح زمین، حجم و عمق فلز را تخمین بزنید.

 

فلزیاب شاقولی چیست؟09904455400

فلزیاب شاقولی چیست؟
خرید و فروش فلزیاب ۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰

 

قیمت طلایاب شاقولی

قیمت شاقول بر اساس بسیاری از فاکتورها تعیین می شود و از مهمترین آنها میتوان به نوع جیوه به کار گرفته شده در آن، جنس ساخت شاقول و کیفیت طراحی اشاره کرد. از این نوع شاقول ها با نام های دیگری همچون شاقول گنج یاب و شاقول فلزیاب نیز یاد می شود. عمق زنی با شاقول جیوه ای به تمرین بسیار زیادی نیاز دارد و تجربه اپراتور در این زمینه می تواند عامل تعیین کننده باشد. برای خرید فلزیاب و نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب شرکت آسیا مدرن تماس بگیرید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

 

انواع فلزیاب شاقولی

 •  RPM-1 ساخته شده از برنج و دارای روکش آب طلا
 •  RPM-2 ساخته شده از برنج و دارای روکش آب طلا
 •  RPM-3 ساخته شده از برنج و دارای روکش نیکل
 •  RPM-4 ساخته شده از آلومینیوم

 

فلزیاب شاقولی چیست؟09904455400

فلزیاب شاقولی چیست؟
خرید و فروش فلزیاب ۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰

 

کاربرد فلزیاب های شاقولی

دستگاه شاقولی در بسیاری از صنایع کاربرد دارد، در صنایع معدنی این ردیاب برای جستجوی مواد معدنی و فلزات، کنترل کیفیت زمین‌ها استفاده می‌شود. طلایاب شاقولی یکی از ابزارهای مهم و مورد استفاده در صنایع مختلف است، که برای یافتن فلزات و اشیاء فلزی در زیر زمین به کار می‌رود. برخی از کاربردهای این دستگاه عبارتند از:

 1. شناسایی لوله‌ها و کابل‌ها: با توجه به قابلیت شناسایی فلزات، قابلیت تعیین مسیر و موقعیت لوله‌ها، کابل‌ها و سیم‌های فلزی را داراست. این ویژگی از اهمیت بسیاری در پروژه‌های ساختمانی و صنعتی برخوردار است.
 2. جستجوی گنج: برای جستجوی گنج‌های دفن شده در زیر زمین نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این کاربرد، فلزیاب شاقولی برای شناسایی طلا، نقره و سایر فلزات قیمتی استفاده می‌شود.
 3. تشخیص فلزات در زیر سطح زمین: جهت تشخیص و شناسایی فلزات در زیر سطح زمین نیز استفاده می‌شود. این کاربرد در بسیاری از صنایع مانند معدن، پایپینگ و ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 4. تعمیرات و نگهداری: به عنوان یک ابزار اساسی در تعمیرات و نگهداری شبکه‌های برق، گاز، آب و فاضلاب نیز استفاده می‌شود. با استفاده از این دستگاه می‌توان خطاهای موجود در شبکه‌های فوق را به سرعت و با دقت شناسایی و رفع کرد.

 

نمایندگی فلزیاب شرکت آسیا مدرن :

فروش فلزیاب های اورجینال ، با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما شرکت آسیا مدرن دارای زمین تست میباشد،برای تست دستگاه مورد نظر قبل خرید

 1. دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
 2. تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها
 3. آموزش صفر تا صد فلزیاب مورد نظر شما

 

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت آسیا مدرن است که دارای ۲۰سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت آسیا مدرن مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰ تماس بگیرید و با مهندسین شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

اگر شما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب در تهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوط اقدام به خرید نمایید . جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق
راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستا گرام آسیا مدرن

تلگرام آسیا مدرن

سوالکده(سوالات متداول فلزیاب)

معرفی نمایندگی خرید و فروش فلزیاب

بهترین دستگاه نقطه زن طلا

دفتر خرید فلزیاب

دفتر خرید و فروش فلزیاب

خرید گنجیاب

خرید طلایاب

فلزیاب – طلایاب

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *