نقطه زن

فلزیاب مانتیکور مینلب

فلزیاب مانتیکور مینلب 09904455400

فلزیاب مانتیکور مینلب

فلزیاب Manticore به عزیزانی که به کاوشگری مشغول هستند و همین طور اپراتور های حرفه ای و همچنین تازه کار کمک می کند که از این طلایاب استفاده کنند و با استفاده از فلزیاب مانتیکور به اهداف گرانبهایی که مد نظرشان است، برسند. این دستگاه در ایران کارایی بسیار خوبی داشته است. فلزیاب جدید ماینلب قادر به تفکیک کامل و بی نقص انواع فلزات مختلف هنگام حفاری و کاوش است. ردیاب بسیار حرفه ای مانتیکور یکی از بهترین و دقیق ترین ردیاب های موجود در جهان و همچنین در بازار ایران است که کارخانه Minelab در استرالیا این دستگاه را با نام مانتیکور مینلب تولید کرده است و به فروش می رساند. برای فروش فلزیاب می توانید با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید.

 

خرید فلزیاب دیجی کالا

 

از مشخصات طلایاب مینلب میتوان به چند مورد اشاره نمود:

 • ساخت شرکت ماینلب استرالیا
 • بسیار سبک به وزن ۱.۳ کیلوگرم
 • چند فرکانسه بودن دستگاه
 • وجود فناوری  Multi-IQ
 • آشکار سازی تمامی اهداف در نقاط مختلف محیط ها
 • در اهداف آهنی درون زمین که ارزش چندانی ندارند
 • صفحه نمایش رنگی و نور پس زمینه
 • بالانس و تعادل خودکار
 • ضد آب بودن دستگاه
 • تفکیک فلزات
 • کارایی بالا در ساعت های روشن بودن دستگاه
 • کاوش برای زمان های طولانی
 • حساسیت بالا
 • حالت های صوتی و تصویری
 • دارای کویل M15 با صفحه اسکیدپلیت ۱۵ اینچ ۱۲
 • کویل M8 با صفحه ۸″X5.5″ بیضی
 • دارای گارانتی و پشتیبانی

 

فلزیاب مانتیکور مینلب 09904455400

فلزیاب مانتیکور مینلب
خرید و فروش فلزیاب
۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰

 

ویژگی‌ های فنی فلزیاب مانتیکور manticore چیست؟
 1. دارای فرکانس قابل تنظیم به صورت Solo  و یا به صورت Mulli
 2. قابلیت نمایش عمق هدف
 3. دارای استاندارد IP68
 4. استفاده از تکنولوژی انتقال دیتای بی سیم
 5. داری نمایشگر رنگی و همچنین چراغ ویژه کاوش طلا در شب
 6. ارگونومی قابل تغییر
 7. دارای ۳۵ حالت مختلف برای کاوش طلا
 8. مصرف بهینه باتری دستگاه

 

تست فلزیاب مانتیکور

فناوری انقلابی شرکت Minelab نسبت به مدل های معمولی ۵۰ درصد قدرت بیشتری دارد و قدرتمندترین ویژگی فلزیاب چند فرکانس همزمان در بازار است. اهداف خود را به سرعت و با اطمینان شناسایی کنید و به طور موثر یافته های با ارزش و بی ارزش را تفکیک کنید. شناسایی ۲ بعدی قدرتمند – اهداف خود را به دو صورت بصری و صوتی شناسایی کنید. تفکیک فوق العاده دقیق به شما امکان می دهد که تصمیم بگیرید آیا باید حفاری کنید یا نه. با بیش از ۱۰ حالت جستجوی از پیش تعیین شده، بیشترین احتمال برای موفقیت را دارید و شما می توانید تا ۱۰ حالت شخصی را متناسب با نیازهای خاص خود تنظیم کنید.

تشخیص واضح نوع هدف با کنترل‌های صوتی ویژه، کاهش نویز و شناسایی آشغال‌ها. با بیش از ۱۰ حالت جستجوی از پیش تعیین شده، بیشترین احتمال برای موفقیت را دارید و شما می توانید تا ۱۰ حالت شخصی را متناسب با نیازهای خاص خود تنظیم کنید. فلزیاب مینلب استرالیا قدرتمند و در عین حال سبک وزن تنها ۱.۳ کیلوگرم (۲.۹ پوند) است و دارای یک قاب کربن فشرده سه تکه است. علاوه بر این، این طلایاب تا عمق ۵ متری (۱۶ فوت) ضد آب است. پنل LCD بزرگ امکان نمایش واضح و کنترل آسان را فراهم می کند.

 

فلزیاب مانتیکور مینلب 09904455400

فلزیاب مانتیکور مینلب
خرید و فروش فلزیاب
۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰

 

محصولات شرکت مینلب استرالیا

شرکت فلزیاب ماینلب با تولید و عرضه انواع دستگاه های فلزیاب در کشور استرالیا فعالیت دارند. این شرکت در زمینه تولید و فلزیاب‌های حرفه‌ای برای جستجوی فلزات ارزشمند و انواعی از جواهرات فعالیت می‌کند. در محیط های چالش برانگیز، ویژگی EMI تقویت شده با حساسیت بالاتری اهداف را جداسازی می کند. فلزیاب مینلب استرالیا دارای سیم پیچ جستجوی M11 (کویل دو بعدی گرد ۱۱ اینچی)، کویل جستجوی M8 (کویل دو بعدی بیضوی ۸ اینچ در ۵.۵ اینچ) و کویل جستجوی M15 (کویل دوتایی بیضوی ۱۵ اینچ در ۱۲ اینچ) است. در تاریکی شب می توانید با ویژگی هایی مانند چراغ قوه، نور پس زمینه صفحه نمایش با تنظیم خودکار، صفحه کلید روشن و لرزش دستگیره به جستجو ادامه دهید. بلندگوی خارجی و داخلی صدای شفافی تولید می کند. فلزیاب Manticore دارای هدفون بی سیم با تاخیر کم است. از محصولات شرکت مینلب استرالیا که در بین مشتریان شرکت آسیا مدرن محبوب است میتوان به چند مورد اشاره نمود:

 • فلزیاب ونکویش
 • فلزیاب اکوناکس
 • نقطه زن CTX 3030
 • دستگاه GPX 5000
 • فلزیاب GPZ 7000
 • دستگاه فلزیاب X-TERRA

 

فلزیاب مانتیکور مینلب 09904455400

فلزیاب مانتیکور مینلب
خرید و فروش فلزیاب
۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰

 

ویژگی‌ های فنی فلزیاب مانتیکور چیست؟

ما در این بخش قصد داریم که به صورت دقیق به بررسی اجمالی فلزیاب مانتیکور بپردازیم. تفکیک عددی و بوقی کار کردن خیلی زیاد روی تکنولوژی مولتی ای کیو  برای  از طرفی به این نکته توجه داشته باشید که ما در فلزیاب ماد برای شما مشاوره رایگان برای دیگر محصولات نیز در نظر گرفته‌ایم

۱.دارای فرکانس قابل تنظیم به صورت Solo  و یا به صورت Mulli

از جمله ویژگی های مثبت فلزیاب مانتیکور manticore در این است که اپراتورهای حرفه ای طلا می توانند با توجه به نیاز خود فرکانس کاوش طلای خود را تغییر دهند. از طرفی به این نکته توجه داشته باشید که فرکانس تک حالته و یا فرکانس دو حالته نیاز به آموزش خاصی ندارد و بستگی دارد که شما بخواهید چه مقدار طلا را پیدا کنید.

۲.قابلیت نمایش عمق هدف

فلزیاب مانتیکور manticore می تواند به شما بگویید که گنج یا طلای مورد نظر شما قرار است در چه عمق و با چه ابعادی قرار دارد. از طرفی به این موضوع توجه داشته باشید که گنج یاب فلزیاب مانتیکور manticore می تواند برای شما  حذف نویز هوشمند داشته باشد.

 

فلزیاب مانتیکور مینلب 09904455400

فلزیاب مانتیکور مینلب
خرید و فروش فلزیاب
۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰

 

قیمت فلزیاب مینلب

فلزیاب مانتیکور شرکت ماینلب یکی از بهترین سیستم های حال حاضر این شرکت است که ارتقاء یافته سیستم های فلزیاب اکوناکس ۸۰۰ و همچنین سی تی ایکس ۳۰۳۰ است. این دستگاه از لحاظ کارایی و عمق زنی بسیار قدرتمند است و فعلا با یک لوپ از شرکت ارائه می شود اگر لوپ دوم که بزرگ تر است وارد ایران شود مطمئنا از لحاظ عمق زنی خیلی بهتر می شود. کاتالوگ و دفترچه فارسی و یا انگلیسی مانتیکور مینلب یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای هر کاوشگر است و افرادی که وارد میدان کاوش می شوند باید قبل از این آموزش ها را کامل ببینند و کامل با دستگاه آشنا باشند. برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت فلزیاب مینلب با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

اگر شما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب در تهران هستید میتوانید از طریق لینک مربوط اقدام به خرید نمایید . جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب  خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق
راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستا گرام آسیا مدرن

تلگرام آسیا مدرن

سوالکده(سوالات متداول فلزیاب)

معرفی نمایندگی خرید و فروش فلزیاب

بهترین دستگاه نقطه زن طلا

دفتر خرید فلزیاب

دفتر خرید و فروش فلزیاب

خرید گنجیاب

خرید طلایاب

فلزیاب – طلایاب

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را مطالعه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *