خرید فلزیاب

فلزیاب Lorenz Z2

فلزیاب Lorenz Z2

 

 

 

 

فلزیاب LORENZ Z2 2021 یک فلزیاب جدید است که از Lorenz – آلمان منتشر شده است. این دستگاه بر اساس Lorenz Deep Max Z1 موفق ساخته شده است اما دارای ویژگی های جدید و عملکرد پیشرفته است.

Lorenz Z2 طراحی و توسعه یافته است تا ویژگی های جدید یا پیشرفته ای از جمله حساسیت بالا ، عمق بیشتر ، عملکرد آسان و نتایج دقیق تر را به ارمغان بیاورد.

Lorenz Z2 با توجه به جویندگان حرفه ای توسعه یافته است ، زیرا می تواند برای انواع برنامه های مرتبط با کشف فلز مانند شکار گنج و کشف اشیا metal فلزی در جبهه های نبرد تاریخی و سایر کارها استفاده شود.

 

 

 

 

 

ویژگی های LORENZ  Z2

موارد استفاده و برنامه ها

آثار مدفون ساخته شده از فلزات مختلف مانند طلا ، نقره و برنز را پیدا کنید.

کشف آثار باستانی مانند مجسمه ها – شمشیرها

تشخیص گنج طلایی مانند سکه های طلایی – جواهرات مانند انگشترها

تشخیص ناخن های طلای طبیعی و طلای کوچک.

 

Lorenz Deep  Z2 فناوری جستجو

 

فناوری فلزیاب Lorenz Deep Z2 مبتنی بر فناوری Pulse Induction خاص به نام Pulse Ground Balancing System (Pulse GBS) است.

 

اصل این است که جریان موجود در سیم پیچ های جستجوگر که از سیم پیچ های مس عبور می کند. یک پالس مغناطیسی فشرده کوتاه منتشر می کند. این پالس های مغناطیسی در هدایت مواد مانند اشیا metal فلزی ، جریان های گردابی تولید می کنند. به عنوان مثال یک سکه طلایی، جریان های گردابی در یک شی فلزی نگهداری می شوند.  پس از خاموش شدن نبض مغناطیسی منتشر شده توسط سیم پیچ جستجو، از بین می رود.

 

به همین دلیل است که می توان آن جریانهای گردابی را در مرحله دریافت تاخیر زمانی با استفاده از همان سیم پیچ جستجو که اکنون به عنوان سیم پیچ دریافت کننده عمل می کند، تشخیص داد.

 

یک مدار الکترونیکی کاملاً پیچیده برای تشخیص تغییرات ناچیز ولتاژ لازم است. و باید سیگنال خاصی را از تداخل دریافت شده نیز جدا کند. این سیگنال باید تقویت شود تا یک مرحله صوتی با یک نوسانگر کنترل شده ولتاژ (VCO) ، که وقتی فلز در نزدیکی میدان سیم پیچ جستجو قرار دارد، یک سیگنال قابل شنیدن از طریق هدفون یا یک بلندگو داخلی ایجاد کند.

 

Pulse GBS (سیستم تعادل بخشی زمین) مخصوصاً برای جستجوی عمیق مناسب است. عملکرد این دستگاه الکترونیکی تقریباً تحت تأثیر آب شور ، اکثر انواع زمینه های معدنی یا تغییرات دما نیست.

 

به منظور بهبود عملکرد و قابلیت های عمق، یک PST نیروگاهی (فناوری شکل گیری نبض) اضافه شد. مدیریت کامل انرژی با مبدل های تداخل الکترومغناطیسی کم کارآمد و باتری های کم تخلیه، این آشکارساز را برای کار در سراسر جهان انعطاف پذیرتر می کند.

 

 

 

 

 

 

درس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  

@karshenas_zarshenasan    

 

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس بلال صمدی : ۰۹۱۲۲۳۰۲۲۱۵

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید از طریق

 

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

 

شماره تماس :۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۸

گنج یابی

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *